هاست دانلود

هاست دانلود رایگان

هاست دانلود کم حجم

هاست دانلود حجم بالا

هاست دانلود ارزان

هاست دانلود ایران

چرا کمیاب هاست

میزبانی دامنه‌های نامحدود :

طبق برنامه‌های ما، شما می‌توانید هر تعداد دامنه که می‌خواهید را در یک حساب کنترل پنل (CPanel) خود داشته باشید. این امر به این معنی است که شما مجموعه‌ای از وبسایت‌ها را در یک مکان و برروی یک سرور خواهید داشت.

آپ تایم ۹۹٫۹% :

کمیاب هاست متعهد است که یک محیط هاستینگ مطمئن و امن را برای مشتری فراهم کند. وبسایت‌های مشتری برروی سرورهایی با پردازشگرهای قوی قرار می‌گیرد و مرکز اطلاعات ما به یک ژنراتور با قدرت ups مجهز است. شرکت ما نظارت شبکه را به صورت شبانه روزی به عهده دارد بنابراین با بروز هرگونه مشکل سریعا اقدام خواهد شد.

فروش آنلاین و فعالسازی آنی :

در کمیاب هاست برای پرداخت صورتحساب‌های خود می‌توانید از روش پرداخت آنلاین استفاده کنید؛ پس از پرداخت سفارش، سرویس شما به صورت کامل فعال می‌شود و شما بلافاصله می‌توانید از سرویس خود استفاده کنید.

پشتیبانی مناسب مشتری :

کمیاب هاست وظیفه جلب رضایت مشتری را دارد. مشتریان ما می‌توانند به بهترین روش با ما تماس بگیرند بنابراین چهار روش متفاوت برای تماس با ما پیشنهاد می‌شود : همراه ، تیکت ، تلگرام ، ایمیل

وب هاستینگ با قیمت مناسب :

هزینه‌های کمیاب هاست به طور باورنکردنی غیرقابل مقایسه است و نیز با وجود کم بودن قیمت ها ، سرویس ها از کیفیت بالایی برخورد می باشند.

تضمین استرداد پول :

کمیاب هاست تضمین می‌کند تا ۷ روز پس از خرید سرویس هاستینگ در صورت عدم رضایت شما  ، کل مبلغ سرویس به شما بازگردانده خواهد شد. البته این هزینه شامل هزینه ثبت دامنه نمی‌شود و شما می‌توانید نام دامنه را برای خود نگه دارید.